• Natura jest
źródłem...
  • Source

    Natura jest źródłem zdrowia i życia, wytwarza aktywne substancje lecznicze. Dzięki tej wiedzy i chęci stworzenia czegoś unikalnego, wyłącznie na bazie roślin stworzono system do manicure. Wykorzystywane w tym systemie surowce roślinne wybrano z wyselekcjonowanych plantacji, dzięki temu produkty te mogą być również używane do skóry bardzo wrażliwej. Nie zawierają parabenów i sztucznych konserwantów, opierając się wyłącznie na wysoce efektywnych składnikach naturalnych, żeby wymienić tylko kilka, takich jak kwas hialuronowy, aloes, olejek sezamowy, pantenol, rumianek i melisa, preparaty te osiągneły bardzo dobre wyniki w testach klinicznych.

    Hylatox – Premium Manicure intensywny zabieg anti-aging z aloesu, olejku sezamowego i kwasu hialuronowego. Dzięki niemu dłonie i paznokcie otrzymują głęboko działającą maskę z efektem ochronnym i wzmacniającym.
    Daily Energizing Manicure – indywidualny program dla zniszczonych, zmęczonych i zestresowanych dłoni, dzięki niemu Twoje dłonie szybko powrócą do zdrowego i pięknego wyglądu.