...twój profesjonalny partner w zakresie kosmetyków i stylizacji paznokci

m-Beauty24 GmbH

Drodzy klienci,

Prawdopodobnie poznaliście nas jako firmę specjalizującą się w sprzedaży profesjonalnych produktów kosmetycznych znanych producentów takich jak alessandro lub IBD.
Oczywiście nie zawsze byliśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dziś, od ponad 25 lat nasza firma działała w zróżnicowanym sektorze działalności poświęcając sporo czasu na budowę i rozwój  firmy. Pozwoliło to nam zdobyć wiele cennych doświadczeń w branży pielęgnacji i stylizacji paznokci. W 2006 roku nadszedł czas abyśmy skupili się na obszarze działań Nailsdesing, stąd powstała nazwa ''m-Nails'', której działalność została ukierunkowana w oferowaniu wysokiej jakości produktów do stylizacji i kosmetyki. Dzięki temu pozyskaliśmy nowy rynek, przekonaliśmy do siebie i do jakości oraz niezawodności sprzedawanych produktów dużą rzeszę nowych klientów. Z powodzeniem zaczeliśmy również rozszerzać  naszą ofertę produktów i już w 2009 roku stało się dla nas jasne iż nasza nazwa powinna odzwierciedlać pełen zakres naszej rosnącej oferty i ''m-Nails'' przeobraziło się w ''m-Beauty''. Nastąpiły lata rozwoju i ekspansji, podjeliśmy współpracę z kolejnymi znanymi partnerami takimi jak
Dr. Rimpler,  Isabelle Lancray, GUILL D'OR , China Glaze,  So Easy , EZ Flow,  Hollywood Nails oraz NBM (AKZENT direct) co pozwoliło nam rozszerzyć asortyment produktów co z kolei przyczyniło się do pozyskania całkowicie nowych klientów.
Dziś posiadamy klientów nie tylko w Niemczech, ale na całym Świecie, zamówienia z Europy, Ameryki a nawet  Azji są dla nas codziennością a ich zadowolenie i stała współpraca są dla nas największym wyróżnieniem.

W 2012 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów otworzyliśmy w Polsce nasze biuro i przedstawicielstwo co pozwoli nam rozbudować bazę stałych i zadowolonych klientów.

Od 2013 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowego Salonu otwartego w Greven w Niemczech (www.m-Beauty.de). Salon m-Beauty to nowoczesne centrum odnowy biologicznej świadczące usługi na najwyższym poziomie w niczym nie odstępujące podobnym centrom należącym do światowych marek z branży zdrowia i urody.

Ale to nie wszystko !

Po długim czasie rozwoju i współpracy z naszymi partnerami i ekspertami w zakresie produktów do stylizacji paznokci nadszedł czas aby m-Beauty24 mogła z dumą przedstawić całkowicie nową, własną linię produktów pod nazwą  '' m-Line ''.
Seria '' m-Line'' to gama produktów najwyższej jakości, stworzona wyłącznie dla Ciebie zgodnie z Twoimi życzeniami i potrzebami, to również produkty o atrakcyjnym wyglądzie jak i bardzo atrakcyjnej cenie dopasowanej do Twojego budżetu.
Seria produktów '' m-Line '' już  dostępna  w naszym sklepie, wiec zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej nowej linii produktów oraz do ich zakupu !

Masz pomysły, wnioski lub pytania ?  Skontaktuj się z nami, docenimy twoją opinię każdy dobry pomysł i propozycję.

Twój Team m-Beauty24