• 99 nowych kolorów
z...
 • we love colours 10ml

  99 nowych kolorów z opatentowaną przez alessandro nową formułą, zainspirowane światem metropolii mody PARIS – MILAN – NEW YORK –LONDON .

  We Love Colours – to motto, które przyczyniło się do wprowadzenia przez alessandro serii nowych lakierów do paznokci. Od czasu odkrycia pierwszego lakieru do paznokci 85 lat temu, wiele się zmieniło, kiedyś lakier był jasny i przejrzysty, dziś to szeroka gama kolorów, która przyczynia się do szybszego bicia serca kobiety. W nowej generacji lakiery znacznie poprawiły swoją trwałość i blask.
  Dziś malowanie paznokci jest tak samo ważną częścią mody jak torebki, buty i inne akcesoria. Dlatego też szeroki wachlarz kolorów do wyboru jest szczególnie ważny w świecie mody.

  77 najpopularniejszych kolorów to również niewiarygodna trwałość lakieru, długotrwały błyszczący intensywny kolor ze względu na absorpcję promieni UV, wodoodporne i odporne na odpryskiwanie, bardzo łatwe, gładkie rozprowadzanie bez smug dzięki opatentowanemu pędzelkowi Quick Brush, nowy ulepszony kształt buteleczki, który ułatwia optymalne wykorzystanie lakieru do końca.

  Po prostu idealny lakier do paznokci !